11. táborový den, úterý 11.7. 2017

Dnes nás čekala olympiáda. Po snídani jsme se vydali na jednotlivé disciplíny. Bylo jich šest: Indiánský běh, hod oštěpem, skok do dálky, podávání míčků mezi nohama a hod špalkem a tomahavkem. Všechny disciplíny zábavné. Po dobrém obědě následovaly další dvě souteže. První bylo přetahování provazu. Vyhráli ledoví zubři (modří), kteří porazili všechny ostatní týmy. Druhé byly kohoutí zápasy. Udělalo se kolečko z provazu a soupeřili 2 týmy. Muselo se skákat na jedné noze a nesměli se používat ruce. Cílem bylo vystrčit soupeřův tým  z ohraničeného kolečka. V kohoutích zápasech vyhráli Žlutí (žluté včelky). Při ohništi se po písničkách vyhlásili výsledky. Olympiádu vyhráli Zelení (Alšamačekové).

zapsali: Alšamačekové